Ierland

Wedstrijden

DateMatchTime/ResultsLeagueSeasonGroundMatch Day
Ierland vs IsraëlUEFA Nations League B, UEFA Nations League B, Groep 32026-20274
Ierland vs OostenrijkUEFA Nations League B, UEFA Nations League B, Groep 32026-20273
Israël vs IerlandUEFA Nations League B, UEFA Nations League B, Groep 32026-20272
Kosovo vs IerlandUEFA Nations League B, UEFA Nations League B, Groep 32026-2027
-
06-06-2026 Canada vs IerlandJuni, Vriendschappelijke interlands2026-
28-05-2026 Ierland vs QatarMei, Vriendschappelijke interlands2026-
Ierland vs GrenadaMei, Vriendschappelijke interlands2026-
31-03-2026 Ierland vs Noord-MacedoniëMaart, Vriendschappelijke interlands2026-
26-03-2026 Tsjechië vs IerlandWK Kwalificatie Europa, Wk Kwalificatie Europa: Halve Finale Play-Offs2025-2026-
16-11-2025 Hongarije vs IerlandWK Kwalificatie Europa, WK Kwalificatie Europa: Groep F2025-20266

Spelers

PlayerAppearancesMinutesBasisBankGewisseldIngevallenGoalsAssistsYellow CardsYellow/Red CardRed Cards
James McClean543296322611221021100
Robbie Brady493702421011785600
Jeff Hendrick443026321761214700
Séamus Coleman3932643899112800
Nathan Collins3732703722023300
Shane Long3618862018151672200
Wesley Hoolahan3317292020171329300
Jason Knight33225426916700800
Dara O’Shea33267329134402100
Josh Cullen3227123138101600
Robbie Keane311908231817891200
Aiden McGeady301376132671721300
Caoimhín Kelleher2925652892000100
Glenn Whelan291940251114400700

Coach: Mick McCarthy (vanaf 05-02-1996 tot 05-11-2002), Don Givens (vanaf 06-11-2002 tot 27-01-2003), Brian Kerr (vanaf 26-01-2003 tot 12-10-2005), Steven Staunton (vanaf 15-01-2006 tot 24-10-2007), Don Givens (vanaf 01-20-2007 tot 01-02-2008), Giovanni Trapattoni (vanaf 01-05-2008 tot 11-09-2013), Noel King (vanaf 23-09-2013 tot 04-11-2013), Martin O’Neill (vanaf 05-11-2013 tot 21-11-2018), Mick McCarthy (vanaf 25-11-2018 tot 04-04-2020), Stephen Kenny (vanaf 05-04-2020 tot 22-11-2023), John O’Shea (vanaf 28-02-2024 tot 10-07-2024) en Heimir Hallgrímsson (vanaf 10-07-2024).