Duitsland

Wedstrijden

Spelers

PlayerAppearancesMinutesBasisBankGewisseldIngevallenGoalsAssistsYellow CardsYellow/Red CardRed Cards
Joshua Kimmich48415246772516300
Antonio Rüdiger3630233192521300
Thomas Müller3119082115910710100
Emre Can281374132661521400
Leroy Sané27167618156933001
Marc-André ter Stegen26225025251100000
Toni Kroos2623472616034300
Jonas Hector2521302527037000
Florian Wirtz25160421517446200
Kai Havertz241803214123103100
Julian Draxler24186222413255100
Leon Goretzka231255131381061100
Manuel Neuer2220702210000000
Jonathan Tah22172819135300400

Coach: Erich Ribbeck (tot 20-06-2000), Rudi Völler (vanaf 01-07-2000 tot 24-04-2004), Jürgen Klinsmann (vanaf 26-07-2004 tot 11-07-2006), Joachim Löw (vanaf 12 juli 2006 tot 31 juli 2021), Hansi Flick (vanaf 01-08-2021 tot 10-09-2023), Rudi Völler (vanaf 11-09-2023 tot 21-09-2023) en Julian Nagelsmann (vanaf 22-09-2023).