Azerbeidzjan

Wedstrijden

Spelers

PlayerAppearancesMinutesBasisBankGewisseldIngevallenGoalsAssistsYellow CardsYellow/Red CardRed Cards
Kamran Ağayev4236664252000100
Rashad Sadygov4033273956121200
Rahid Amirguliyev392793291531021300
Badavi Hüseynov3125412842300011
Qara Qarayev2921912455500500
Ruslan Abyshov28200423207511100
Afran Ismayilov28202626316253000
Dimitrij Nazarov27192222510560600
Rauf Aliyev26182320106630300
Maksim Medvedev2520322454110400
Ramil Sheydayev2316011859521300
Cavid Hüseynov231165111661212100
Mahir Shukurov2016521922112300
Elnur Allahverdiyev1915271732200700

Coach: Akhmed Aleskerov (vanaf 01-07-1992 tot 31-12-1993), Alakbar Mammadov (vanaf 15-05-1993 tot 30-06-1993), Agaselim Mirjavadov (vanaf 01-01-1994 tot 06-09-1995), Kazbek Tuaev (vanaf 01-10-1995 tot 15-11-1996, Vagif Sadygov (vanaf 01-03-1997 tot 26-11-1998), Akhmed Aleskerov (vanaf 01-07-1998 tot 09-10-1999), Asgar Abdullayev (vanaf 06-02-2000 tot 04-06-2000), Iqor Ponomaryov (vanaf 26-07-2000 tot 07-10-2001), Kazbek Tuaev (vanaf 15-02-2002 tot 31-03-2002), Vagif Sadygov (vanaf 17-04-2002 tot 12-10-2002), Asgar Abdullayev (vanaf 25-10-2002 tot 20-12-2003), Carlos Alberto Torres (vanaf 14-02-2004 tot 08-06-2005), Vagif Sadygov (vanaf 17-08-2005 tot 12-10-2005), Shahin Diniyev (vanaf 01-11-2005 tot 30-10-2007), Gjoko Hadzievski 9vanaf 31-10-2007 tot 03-04-2008), Berti Vogts (vanaf 01-04-2008 tot 17-10-2014), Mahmud Qurbanov (vanaf 18-10-2014 tot 02-12-2014), Robert Prosinecki (vanaf 03-12-2014 tot 05-11-2017), Qurban Qurbanov (vanaf 03-11-2017 tot 08-12-2018), Nikola Jurcevic (vanaf 11-02-2019 tot 13-12-2019), Giovanni De Biasi (vanaf 30-07-2020 tot 30-11-2023), Arif Asadov (vanaf 20-03-2024 tot 12-06-2024), Fernando Santos (vanaf 12-06-2024 tot 08-09-2025) en Aykhan Abbasov (vanaf 08-09-2025).