Armenië

Wedstrijden

Spelers

PlayerAppearancesMinutesBasisBankGewisseldIngevallenGoalsAssistsYellow CardsYellow/Red CardRed Cards
Artur Petrosyan56453152520481400
Sargis Hovsepyan5448815400000601
Harutyan Vardanyan50400249110111601
Varazdat Haroyan42354239823311300
Roman Berezovskiy3933813822100300
Ervand Sukiasyan3631063603000500
Kamo Hovhannisyan35246227129803000
Armen Shahgeldyan34271834213042300
Vardan Khachatryan3125102955210500
Harutyun Abrahamyan27238527171000000
Marcos Pizzelli27171622616521200
Henrikh Mkhitaryan27222427070138100
Hamlet Mkhitaryan2621932514100000
Arsen Avetisyan24135315128910100

Coach: Eduard Markarov (vanaf 01-07-1992 tot 28-02-1995), Samvel Darbinyan (vanaf 01-03-1995 tot 10-06-1996), Khoren Hovhannisyan (vanaf 10-06-1996 tot 01-09-1998), Suren Barseghyan (vanaf 01-09-1998 tot 09-10-1999), Varuzhan Sukiasyan (vanaf 01-01-2000 tot 11-10-2001), Oscar López (vanaf 01-09-2002 tot 15-01-2003), Mihai Stoichita (vanaf 01-03-2003 tot 30-06-2004), Bernard Casoni (vanaf 06-08-2004 tot 05-04-2005), Henk Wisman (vanaf 21-05-2005 tot 06-04-2006), Ian Porterfield (vanaf 16-08-2006 tot 22-08-2007), Tom Jones (vanaf 08-09-2007 tot 17-10-2007), Vardar Minasyan (vanaf 12-09-2007 tot 31-12-2007), Jan Poulsen (vanaf 01-01-2008 tot 30-03-2009), Vardar Minasyan (vanaf 01-04-2009 tot 31-10-2013), Bernard Challandes (vanaf 28-02-2014 tot 29-03-2015), Sargis Hovsepyan (vanaf 29-04-2015 tot 09-12-2015), Varuzhan Sukiasyan (vanaf 10-12-2015 tot 13-10-2016), Artur Petrosyan (vanaf 14-10-2016 tot 06-08-2018), Vardar Minasyan (vanaf 10-04-2018 tot 21-09-2018), Armen Gyulbudaghyants (vanaf 07-10-2018 tot 17-10-2019), Abraham Khashmanyan (vanaf 06-11-2019 tot 12-02-2020), Joaquín Caparrós (vanaf 10-03-2020 tot 29-09-2022), Roman Berezovskiy (vanaf 08-11-2022 tot 13-01-2023), Oleksandr Petrakov (vanaf 14-01-2023 tot 13-10-2024), Suren Chakhalyan (vanaf 06-11-2024 tot 16-02-2025), John van ‘t Schip (vanaf 17-02-2025 tot 06-08-2025) en Eghishe Melikyan (vanaf 06-08-2025).