Argentinië WK Kwalificatie Zuid-Amerika 2015/2017

Wedstrijden

DateMatchTime/ResultsLeagueSeasonGroundMatch Day
11-10-2017 Ecuador vs ArgentiniëWK Kwalificatie Zuid-Amerika2015-201718
06-10-2017 Argentinië vs PeruWK Kwalificatie Zuid-Amerika2015-201717
06-09-2017 Argentinië vs VenezuelaWK Kwalificatie Zuid-Amerika2015-201716
01-09-2017 Uruguay vs ArgentiniëWK Kwalificatie Zuid-Amerika2015-201715
28-03-2017 Bolivia vs ArgentiniëWK Kwalificatie Zuid-Amerika2015-201714
24-03-2017 Argentinië vs ChiliWK Kwalificatie Zuid-Amerika2015-201713
16-11-2016 Argentinië vs ColombiaWK Kwalificatie Zuid-Amerika2015-201712
11-11-2016 Brazilië vs ArgentiniëWK Kwalificatie Zuid-Amerika2015-201711
12-10-2016 Argentinië vs ParaguayWK Kwalificatie Zuid-Amerika2015-201710
07-10-2016 Peru vs ArgentiniëWK Kwalificatie Zuid-Amerika2015-20179
07-09-2016 Venezuela vs ArgentiniëWK Kwalificatie Zuid-Amerika2015-20178
02-09-2016 Argentinië vs UruguayWK Kwalificatie Zuid-Amerika2015-20177
30-03-2016 Argentinië vs BoliviaWK Kwalificatie Zuid-Amerika2015-20176
25-03-2016 Chili vs ArgentiniëWK Kwalificatie Zuid-Amerika2015-20175
17-11-2015 Colombia vs ArgentiniëWK Kwalificatie Zuid-Amerika2015-20174
13-11-2015 Argentinië vs BraziliëWK Kwalificatie Zuid-Amerika2015-20173
14-10-2015 Paraguay vs ArgentiniëWK Kwalificatie Zuid-Amerika2015-20172
09-10-2015 Argentinië vs EcuadorWK Kwalificatie Zuid-Amerika2015-20171

Spelers

PlayerAppearancesMinutesBasisBankGewisseldIngevallenGoalsAssistsYellow CardsYellow/Red CardRed Cards
Sergio Romero1816201800000100
Ángel Di María1813991809022100
Javier Mascherano1513501510000500
Nicolás Otamendi1513501500010700
Lucas Biglia1311511311010400
Éver Banega128351056201300
Lionel Messi109001000073000
Ramiro Funes Mori108451011010600
Gonzalo Higuaí­n9622723212200
Marcos Rojo9801901000100
Gabriel Mercado9784942020200
Sergio Agüero8401564300100
Paulo Dybala8320483400110
Marcos Acuna6333341300200

Coach: Gerardo Martino (tot 05-07-2016), Edgardo Bauza (van 01-08-2016 tot 10-04-2017) en Jorge Sampaoli (vanaf 01-06-2017).