Argentinië

Wedstrijden

Spelers

PlayerAppearancesMinutesBasisBankGewisseldIngevallenGoalsAssistsYellow CardsYellow/Red CardRed Cards
Lionel Messi1711407815029262110656801
Nicolás Otamendi85660474221411711701
Ángel Di María72505263164291720300
Rodrigo de Paul5640694614241007500
Julián Álvarez55374343173412144200
Emiliano Martinez5449855424000100
Alexis Mac Allister533880461430777400
Cristian Romero51420148814341700
Enzo Fernández513778421222986311
Lautaro Martínez50256929252321229400
Nahuel Molina5037053914181115300
Sergio Romero4945344952000200
Nicolás Tagliafico463348381916811400
Javier Mascherano46419945531111400

Coach: Daniel Passarella (vanaf 01-08-1994 tot 05-07-1998), Marcelo Bielsa (vanaf 20-10-1998 tot 14-09-2004), José Néstor Pekerman (vanaf 16-09-2004 tot 30-06-2006), Alfio Basile (vanaf 01-09-2006 tot 16-10-2008), Diego Maradona (vanaf 28-10-2008 tot 05-07-2010), Sergio Batista (vanaf 28-07-2010 tot 25-07-2011), Alejandro Sabella (vanaf 06-08-2011 tot 31-07-2014), Gerardo Martino (van 13-08-2014 tot 05-07-2016), Edgardo Bauza (van 01-08-2016 tot 10-04-2017), Jorge Sampaoli (van 01-06-2017 tot 15-07-2018) en Lionel Scaloni (vanaf 02-08-2018).