Argentinië

Wedstrijden

Spelers

PlayerAppearancesMinutesBasisBankGewisseldIngevallenGoalsAssistsYellow CardsYellow/Red CardRed Cards
Lionel Messi1701398814929262110554801
Nicolás Otamendi84655373221311611601
Ángel Di María72505263164291720300
Rodrigo de Paul5540114514231007500
Julián Álvarez52354940173212134200
Emiliano Martinez5147275123000100
Alexis Mac Allister503661431427776400
Nahuel Molina5037053914181115300
Sergio Romero4945344952000200
Enzo Fernández493632401220986311
Cristian Romero48402345811331700
Lautaro Martínez47235026252021207400
Javier Mascherano46419945531111400
Nicolás Tagliafico453297371915811400

Coach: Daniel Passarella (vanaf 01-08-1994 tot 05-07-1998), Marcelo Bielsa (vanaf 20-10-1998 tot 14-09-2004), José Néstor Pekerman (vanaf 16-09-2004 tot 30-06-2006), Alfio Basile (vanaf 01-09-2006 tot 16-10-2008), Diego Maradona (vanaf 28-10-2008 tot 05-07-2010), Sergio Batista (vanaf 28-07-2010 tot 25-07-2011), Alejandro Sabella (vanaf 06-08-2011 tot 31-07-2014), Gerardo Martino (van 13-08-2014 tot 05-07-2016), Edgardo Bauza (van 01-08-2016 tot 10-04-2017), Jorge Sampaoli (van 01-06-2017 tot 15-07-2018) en Lionel Scaloni (vanaf 02-08-2018).